Реды и их новые возможности

Тема в разделе "Общий раздел (Common discussion)", создана пользователем rougshpear, 15 июн 2020.

  1. Iskander

    Iskander Кухулин Супер Герой

    Регистрация:
    16 май 2019
    Сообщения:
    1.316
    Симпатии:
    625
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Клан:
    Batcave
    Ник в игре:
    Iskander
    Не думаю что прям интересный , но если они начнут платить главным героям то будет неплохо, готов на основе контракта вернуться в активный гейминг
     
  2. PokerFaser

    PokerFaser Супер Герой

    Регистрация:
    21 ноя 2017
    Сообщения:
    2.688
    Симпатии:
    601
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Не думаю што прамы цікавы, але калі яны пачнуць плаціць галоўным героям то будзе нядрэнна, гатовы на аснове кантракту вярнуцца ў актыўны гейминг
     
  3. huy

    huy Супер Герой

    Регистрация:
    13 дек 2016
    Сообщения:
    2.565
    Симпатии:
    1.082
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Ман фикр намекунам, ки ҷолиб аст, аммо агар онҳо ба пардохтани аломатҳои асосӣ шурӯъ кунанд, хуб мешавад, ман омодаам, ки бар асоси шартнома ба бозии фаъол баргардам.
     
  4. Папик

    Папик Участник

    Регистрация:
    7 мар 2020
    Сообщения:
    283
    Симпатии:
    7
    Баллы:
    18
    Пол:
    Мужской
    Клан:
    -
    Ник в игре:
    Зойка
    ты чо курил?
     
  5. PokerFaser

    PokerFaser Супер Герой

    Регистрация:
    21 ноя 2017
    Сообщения:
    2.688
    Симпатии:
    601
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Не мисля, че е интересно, но ако започнат да плащат главните герои, добре, аз съм готов да се върна към активната игра на договор.
     
  6. Iskander

    Iskander Кухулин Супер Герой

    Регистрация:
    16 май 2019
    Сообщения:
    1.316
    Симпатии:
    625
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Клан:
    Batcave
    Ник в игре:
    Iskander
    Читы используешь
     
  7. PokerFaser

    PokerFaser Супер Герой

    Регистрация:
    21 ноя 2017
    Сообщения:
    2.688
    Симпатии:
    601
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    какво е?
     
  8. ADARTE

    ADARTE Супер Герой

    Регистрация:
    4 фев 2019
    Сообщения:
    1.645
    Симпатии:
    394
    Баллы:
    83
    Пол:
    Мужской
    Клан:
    Dictate
    Ник в игре:
    ADARTE
    Отсасывать бонику? За слова отвечаешь? Прная хуита. Я всего лишь один раз спросил, тагнут или нет. Меня тагал Стас и говорил о таге я с ним. Нахуй ты высрала что-то? А такая хуита, как ты, которая скачет по кланам, словно шлюха на хуях за дешевую брагу в клубасе не открывала бы свой хлебальник.
     
    Последнее редактирование: 12 июл 2020
  9. PokerFaser

    PokerFaser Супер Герой

    Регистрация:
    21 ноя 2017
    Сообщения:
    2.688
    Симпатии:
    601
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Смучете боникос? Ти ли си отговорен за думите? Силна хуита. Стас ме маркира и аз говорих за етикета с него. Майната ти майната нещо?
     
  10. huy

    huy Супер Герой

    Регистрация:
    13 дек 2016
    Сообщения:
    2.565
    Симпатии:
    1.082
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Wenn die Redstars und Tamagohs den gesamten Server gefickt haben, ohne ihn herauszunehmen, haben Sie dann nicht eine Stunde lang an dem Knochen gesaugt, damit all Ihr Kürbisabfall für die Zukunft in Diktate hineingezogen wird? Sie müssen überhaupt nicht über Folien sprechen, vollgestopft
     
  11. PokerFaser

    PokerFaser Супер Герой

    Регистрация:
    21 ноя 2017
    Сообщения:
    2.688
    Симпатии:
    601
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Šteta što se nisi spotaknuo o onome što si hteo), oprosti, ali nema bipolarnog. Ne razumijem kako se to može povući za uši Pročitajte i dodajte 2 + 2. Ili žvakati?)
    Pokažite mi gdje sudim ljude po nivou igre?) Pokušali ste to povezati, ali iz nekog razloga niste povezani.
    Nisu htjeli preuzeti ritmove ni prije opsade u Centralnom komitetu, u četvrtak u bayumu, čopor Jessice već je bio u vojsci i bilo je govora o njihovoj ponovnoj reprodukciji, tada nas je bilo prilično puno, ali nisu nas odveli. Nakon njihove mudre opsade, mislim da je očigledno od istih fraza da ću se oprostiti od njih, i to sam izrazio pri prvom kontaktu sa illidanom, kako ne bi trčali s nama, razumijem da diktira njihova politika teško je shvatiti kada se ne držiš za sve i svakoga, samo da ne izgubiš. Pa, zapravo, u videu sam govorio o ritmovima, citiramo, ako me zovete licemjerjem.
    Očigledno loše čitate.
     
  12. Generguls

    Generguls Супер Герой

    Регистрация:
    12 окт 2017
    Сообщения:
    2.292
    Симпатии:
    699
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Клан:
    Dictate
    Ник в игре:
    G
    Пахуям на твои оправдания, по факту ты сам подтвердил, что ты как шлюха ведь бегаешь от хозяина к хозяину, за исключением одного, ты находишься в своём типо клане. Получается ты там, где комфортней.
     
  13. PokerFaser

    PokerFaser Супер Герой

    Регистрация:
    21 ноя 2017
    Сообщения:
    2.688
    Симпатии:
    601
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Pahuyam за вашите извинения, всъщност вие сами потвърдихте, че сте курва, защото бягате от господар към господар, с изключение на един, вие сте в своя собствен клан. Оказва се, че къде е по-удобно.
     
  14. ADARTE

    ADARTE Супер Герой

    Регистрация:
    4 фев 2019
    Сообщения:
    1.645
    Симпатии:
    394
    Баллы:
    83
    Пол:
    Мужской
    Клан:
    Dictate
    Ник в игре:
    ADARTE
    Ясно, у червя биполярочка
     
  15. Generguls

    Generguls Супер Герой

    Регистрация:
    12 окт 2017
    Сообщения:
    2.292
    Симпатии:
    699
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Клан:
    Dictate
    Ник в игре:
    G
    заебал посты набивать, пидарок
     
  16. F1pwnz

    F1pwnz Супер Герой

    Регистрация:
    22 янв 2018
    Сообщения:
    3.739
    Симпатии:
    428
    Баллы:
    83
    Пол:
    Мужской
    Род занятий:
    топаз/хайд/топаз
    Адрес:
    UA
    Ник в игре:
    Gandon Bacek
    Глист хули...
     
  17. PokerFaser

    PokerFaser Супер Герой

    Регистрация:
    21 ноя 2017
    Сообщения:
    2.688
    Симпатии:
    601
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Чукайте постове, шибани
     
  18. huy

    huy Супер Герой

    Регистрация:
    13 дек 2016
    Сообщения:
    2.565
    Симпатии:
    1.082
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    büyükanne Wang uyan, altına sıçtın...gerçeklere bakalım.
    1) 2 haftaları için beta
    2) ghoul bir şey toplamaya başladı ve bana abonelikten çıktı konuşalım
    3) mm'deki iletişimden sonra-mm'deki kuşatmalar /destanlar için işbirliği yapmaya karar verildi ve yaşadıkları gibi yaşamaya devam edildi
    4) var olduğu için, klanımızın bazı üyeleri bir ittifak istedi - olika yüzünden parçalandı - rb/kuşatmalar sırasında iletişim etkilenmediğinden bu küçük şeyler. ve daha önce olduğu gibi, onlar ve biz ortak bir hedef olmadığında M / d kendimizle savaşırız
    5) oyunda konuyu gördüm mm ne bok ve neden böyle inci konuşmak istedi - sonuç sessizce tartışıldı, bir mola verdiler, o zaman bunun için konuşmadı ve sadece onun için başarısız oldu ve inkar etmedi (iyi, kısmen yandı)
    6) BC ile iletişim kuruyorum, çünkü onlardan klanınızın bokundan bir fark görmedim
    P. ile her şey açıkça gerçekler - tüylü seni bir kez daha kendi bokuna sardı ve utanma
     
  19. PokerFaser

    PokerFaser Супер Герой

    Регистрация:
    21 ноя 2017
    Сообщения:
    2.688
    Симпатии:
    601
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Без причина защо отново пишете играта си без доказателства?) Кой ми каза как и какво, всъщност не ме притеснява и кой ме вдигна интересно, кажете ми поне. Поне без доказателства, нека да разгледаме вашето въображение. Наричате ме лицемер, но нямате нито един аргумент, къде аз лицемерие?) Е, можете да се разтворите само в огледалото, усилията ви са жалки и безсмислени. Защо говорите за конструкция, ако никога не сте я раздавали?) Имам различни вида и 30 сек и 4 часа +, но какво можете да прекъснете? Освен мокрите им фантазии в хижата?)
    Ние бием Reds навсякъде, но това изобщо не бива да ви притеснява и е вярно, а за кой дракон ми казвате интересно? Всъщност във Валакас влязохме в партида и победихме не само червените, но и течността всъщност, защото Все още няма CC. Вашите фантазии за Червените достигат някаква немислима гротеска.
    И сега ми е интересно да чуя за стая в мм с парола, ако по принцип никога не сме имали стаи с пароли в мм), фантазирайте отново и отново няма доказателства и дори тогава не сте били в мм.
    За какъв тип строителство говорите и за кого и какво съм направил?) Никога не съм криел нищо от клана от никого и на всички, които ме питаха, представих подробна информация, доказателство, моля, ако това не е така.
    Така че отново не успях с несъзнаваното визерче, отново фантазии, без аргументи, без доказателства, както винаги празни думи в репертоара ми, моля, чукнете в кабинката, откъдето излязохте и започнете да се развивате. Не е добре дрънкарите да лаят на господата, въпреки че все още не можете да правите нищо друго)
     
  20. huy

    huy Супер Герой

    Регистрация:
    13 дек 2016
    Сообщения:
    2.565
    Симпатии:
    1.082
    Баллы:
    113
    Пол:
    Мужской
    Ще ви разкажа една приказка за лека нощ.
    Имаше пак диктовки на място farmil никой не докосна три тела някъде тичаха
    Тук идва пак редов ps. Водоносите получиха пици и така 2 пъти се обадиха се оказва таласъм и в 2 Pak получиха пици 3 пъти от 1 според думите им, това е краят на приказката и кой слушаше добре
    А сега обръщение към всички ред.
    Наһиі си сыер в мирке нужда, когато в действителност вие смучат с целия сервом и отидете на руна
    Днес на обсадата имахте 78 + муцуна в крайна сметка какво? Вас са се преместили 4 пака диктов отпровляли в града на cd когато мраки вашите най-важните сосямбы са взети от бездомни глудио интересен обрат на събитията по-нататък е когато всички зергом тези дауны дойде на руна твърди, че е искал кастануть в крайна сметка бяха изпратени в града
    И сега, обръщайки се към Relaxsed ти си глупак, ако ти кажа, че ще бъдеш без ключалка, това не означава, че не мога да обоснова думите си...!!!!!!!!!
     

Поделиться этой страницей